EQUIPS 2020 / 2021

SENIOR -SEGONA CATALANA GRUP 4A

Jugadors: Jordi Garcia, Jorge Rey, Camilo Ramírez, Jaco Yepes, Daniel Hoyos, Marc Rumaguera, Nil Castellví, Arnau Pradell


Entrenador: Roger Corral Domingo
Delegat:  Vicenç Cortes Cucurull

SENIOR -TERCERA CATALANA GRUP B2

Jugadors: Aleix porta, Aleix Besolí, Oriol Cortes, Roc Caralps, Oscar Ochoa


Entrenador: Nil Castellví
Delegat:  Josep Caralps

JUVENIL

Jugadors: Jan Moya, Jan Guardia, Pol Ribera, Matias Chillon, Jaume Altimir, Pau Cerqueda


Entrenador: Jordi Garcia
Delegada:  Esperança Peidró

INFANTIL A

Jugadors: Bernat Sánchez, Pep Planes, Guillem López, Guillem Sarrat, Marçal Gabarró, Martí Llobera, Eneko Santos


Entrenador: Jordi Garcia
Delegat:  Xavier Sarrat

INFANTIL B

Jugadors: Marcel Gómez, Pol Sanvicens, Àxel López, Aritz Santos, Àlex Ros, Daniel Álvarez


Entrenador: Nil Castellví
Delegat:  Montse Sansa

ALEVÍ

Jugadors: Biel Puigdemasa, Aran Escolà, Bernat Estragúe, Albert Planavila, Guillem Tomàs,  Josep Manel Fernández, Carlos Ruiz, Pau Rossell.

Entrenadora: Cristina Escolà
Delegat:  Marc Puigdemasa

BENJAMÍ A

Jugadors: Roc Axet, Nil Corral, Antia González, Arnau Capdevila, Jan Estragúe, Mario Núñez, Adria Campi.


Entrenador: Roger Corral
Delegat:  Josep Capdevila

BENJAMÍ B

Jugadors: Biel Puigdemasa, Aran Escolà, Marc Ribera, Sergi Cuadrat, Sergio Ros, Biel Font, Nil Checa, Aina Font.


Entrenador: Daniel Hoyos
Delegada:  Laura Baró

PREBENJAMÍ

Jugadors: Ares Ansay, Nil Puigdemasa, Nil Corral, Ricard Vila, Arnau Ramoneda, Jana Ribera, Jordi Sansa, Lira Reixach, Arlet Reixach, Conrad Reixach, Ton Vidal.


Entrenador: Camilo Ramírez
Delegat:  Jordi Ansay

EQUIPS 2019 / 2020

SENIOR -SEGONA CATALANA GRUP D

Jugadors: Jordi Garcia Altarriba, Isaac González Parejo, Jorge Rey Matilla

Entrenador: Roger Corral Domingo
Delegat:  Vicenç Cortes Cucurulls 

 

JUNIOR -GRUP 1

Jugadors: Martí Tarres, Joan Lucas, Oriol Cortes, Roc Caralps, Jan Roca, Liam Pallares

Entrenador: Roger Corral i Jordi Garcia
Delegat: Jose Caralps

JUVENIL -GRUP 6

Jugadors: Jan Moya Betriu, Pau Cerqueda Garcia, Albert Isla Rovira, Jero Calle, Matias Chillon, Jaume Altimir Carol, Julia Formentí Estepe

Entrenador: Isaac González Parejo
Delegat: .Esperança Peidró Pujol

INFANTIL -GRUP 5

Jugadors: Bernat Sánchez Moliné, Marçal Gabarro Graset, Pep Planes Caminal, Guillermo Echevarria Jabalera, Eneko Santos Font, Martí Llovera, Guillem Sarrat Travesset, Jan Guardia Górriz, Pol Ribera Peidró

Entrenador: Jordi Garcia Alltarriba

Delegat: .Javier Sarrat Fité

 

ALEVÍ -GRUP 10

Jugadors: Àlex Ros Soldevila, Aritz Santos Font, Axel López Campi, Daniel Alvarez Badalamenti, Guillem López Sans, Marcel Gómez Garcia, Pol Sanvicens Sansa

Entrenador: Isaac González Parejo

Delegada: Montse Sansa Roquet.

BENJAMÍ

Jugadors: .Albert Planavila, Aran Escolà, Bernat Estragué, Biel Font, Biel Puigdemasa, Guillem Tomàs, Marc Ribera, Nil Checa, Sergi Cuadrat, Sergi Ros, Josep Manel Fernández Moya

Entrenador: Cristina Escolà

Delegat: Marc Puigdemasa

PREBENJAMÍ A

Jugadors: Adrià Campi Rovira, Nil Corral, Roc Axet Miró, Jan Estragué Tortos, Arnau Capdevila Capel, Aina Font Martínez, Nil Puigdemasa Puigdemasa, Mario Núñez Muñoz, Antia González Barja

Entrenador: Jeronimo Calle Yepes

Delegat: Josep Capdevila Pujol

 

PREBENJAMÍ B

Jugadors: Arnau Ramoneda Torrescasana, Jana Ribera Garcia, Ares Ansay Canilllo, Laia Puigdemasa Peguera, Jan Puigdemasa Peguera, Ricard Vila Alabart, Jordi Sanvicensa Sansa, Ton Vidal Balleret

Entrenador: Jan Roca Tanya
Delegat: Jordi Ansay

Amb la col·laboració de:

 

Aquest lloc web utilitza cookies perquè vostè tingui la millor experiència d'usuari. Si continua navegant està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades cookies i l'acceptació de nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies