18a Festa-Torneig Joan Petit nens amb Càncer

El dia 19 de maig es va celebrar al Principat d’Andorra la 18a Festa-Torneig Joan Petit nens amb càncer.

Més de 2.000 persones van participar en aquesta edició. Hi va participar una trentena d’equips, de 3 a 6 anys, d’hoquei, la gran majoria vinguts de Catalunya.

El nostre Club va participar-hi formant part d’un combinat de nens de la nostra escola i de la de l’Andorra hoquei Club.

Una experiència genial i una jornada per a recordar!!!

Moltes gràcies als nostres esportistes, als pares i mares que van assistir-hi, a l’entrenadora i la monitora d’escola que els van dirigir, als voluntaris/àries del nostre Club que van ajudar en l’organització i a la Cooperativa Lletera del Cadí pels formatges que ens va facilitar i amb els que es va fer un sorteig per a recaptar fons.

La recaptació dels àpats i marxandatge es destinarà íntegrament a la Fundació Joan Petit Nens amb Càncer, la impulsora d’aquest esdeveniment anual.

Moltes Gràcies per participar-hi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Amb la col·laboració de:

 

Aquest lloc web utilitza cookies perquè vostè tingui la millor experiència d'usuari. Si continua navegant està donant el seu consentiment per a l'acceptació de les esmentades cookies i l'acceptació de nostra política de cookies ACEPTAR
Aviso de cookies